8 maja 2021

Fakty i mity na temat pielęgnacji

Wiele pań czytujących pisma kobiece postępuje zgodnie z obowiązującymi mitami.

Wśród nich znajdziemy wiele przekłamań, które negatywnie wpływają na nasz wizerunek. Ważne jest zatem, aby skonfrontować je z rzetelną wiedzą na ten temat. W tym celu możemy udać się do profesjonalisty. Kosmetyczka z Katowic nie tylko zdradzi nam istotne informacje, pomocne w uzyskaniu zdrowego i rewelacyjnego wyglądu, ale i wesprze w naszych dążeniach. Jej wiedza i doświadczenie są nieocenioną pomocą, z której zawsze warto jest skorzystać.

Salon kosmetyczny w Katowicach to miejsce, w którym możemy poddać się różnorodnym zabiegom upiększającym i odmładzającym. Od najczęściej stosowanej regulacji brwi, przez zabiegi nawilżające, makijaż permanentny, aż po usługi z zakresu medycyny estetycznej. Każda jednak decyzja o ingerencji, powinna zostać podjęta na drodze konsultacji z prawdziwym specjalista w swojej dziedzinie. W ten sposób unikniemy niemiłych niespodzianek i wypracujemy najlepszy dla nas kompromis. Konfrontacja mitów obowiązujących, na temat urody, może być dla nas zaskakująca. Najczęściej kobiety żyją w przeświadczeniu, że kremy stosuje się dopiero po ukończeniu pewnego wieku. Podczas gdy nasza skóra, już od urodzenia się starzeje. Ochronne właściwości kremów polecane są do stosowania nawet u dzieci. Jeśli jesteś więc nastolatką lub młoda kobieta, nie czekaj na wystąpienie pierwszych zmarszczek, a zapobiegaj ich pojawieniu się. Kolejnym punktem, w którym przyłapujemy kobiety na mylnej interpretacji faktów, jest kwestia nawilżenia. Picie dużych ilości wody wcale nie powoduje nawilżenia skóry. Oczywiście nie oznacza to że mamy z niej zrezygnować, ale dostarczanie jej nadmiaru, powoduje wypłukiwanie minerałów i witamin. Optymalna ilość jest kwestią indywidualną, jednak należy spodziewać się, że jest to przedział od 1, 5- 2, 5 litra wody na dobę. Częste mycie włosów także okazuje się być błędem. Codzienne ich mycie powoduje wysuszanie skóry głowy, a często nawet alergię. Indywidualne podejście do tematu jest najlepszym sposobem. Tu jednak konieczna jest konsultacja, w celu ustalenia naszych potrzeb.

Salon kosmetyczny w Katowicach to miejsce,

w którym uzyskamy więcej informacji na temat odpowiedniej pielęgnacji i poddamy się wybranym zabiegom z tego zakresu. Kosmetyczka powinna być nam znana także ze względu na konieczność regulacji brwi, czy manicure.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *