20 kwietnia 2021

Jak się pozbyć kurzych łapek?

O mocy kobiecego spojrzenia pisali najwięksi poeci, zachwycali się nim filozofowie,

a i my same z pewnością nie raz miałyśmy okazję przekonać się o tym, że potrafi ono zdziałać wiele. Trudno jednak liczyć na to, że będzie ono olśniewać, jeśli w okolicach oczu pojawiają się zmarszczki. Popularne kurze łapki są jedną z najwcześniejszych oznak starzenia się skóry. Na szczęście, można z nimi walczyć. Osoby, które zawodowo zajmują się dermatologią kosmetyczną wcale nie rozpoczynają udzielania wskazówek swoim pacjentkom od propozycji zabiegów mających za zadanie likwidowanie kurzych łapek. Nie ukrywają, że w pewnym wieku zabiegi takie będą nieuniknione, młodym pacjentkom doradzają jednak przede wszystkim troskę o odpowiednie nawilżanie skory. Pojawienie się pierwszych zmarszczek w okolicach oczu powinno być dla nas czytelnym sygnałem mówiącym o tym, że nasza skóra domaga się wsparcia. Można zagwarantować jej je kupując specjalne kosmetyki nawilżające, nie zaszkodzi jednak również, jeśli będziemy pamiętały o tym, jak ważne jest picie przynajmniej dwóch litrów wody w ciągu dnia. Pierwsze kurze łapki można skutecznie zmniejszać odwołując się do tych rozwiązań, które zawdzięczamy Matce Naturze. Zimą mogą być to okłady z miąższu jabłka trzymane w okolicach oczu przez około dwadzieścia minut, przez cały rok zaś pomagają okłady z papki z owocu papai zmiksowanego z dodatkiem mąki owsianej i utrzymywanego w okolicach oczu przez co najmniej dziesięć minut. Pomocna może okazać się również mikstura powstająca z połączenia połówki cytryny oraz kilku łyżeczek oliwy z oliwek.

A co mają zrobić te z nas, które chcą pozbyć się kurzych łapek natychmiast nawet, jeśli wiązałoby się to z określonymi kosztami?

I ta grupa kobiet nie pozostaje bez wsparcia, z pomocą przychodzi im bowiem zabieg kosmetyczny z użyciem lasera frakcyjnego. Zabieg trwa około czterdziestu minut, a jego skuteczność jest uzależniona od tego, na ile serii się zdecydujemy. Nie da się jednak ukryć, że wykonany w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest nie tylko skuteczny, ale także bardzo bezpieczny nie pozostawiając skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *