25 kwietnia 2024

Naprawa iphone Warszawa


Nazwa firmy: IDoit – Serwis Produktów Apple Warszawa

Adres: ul. Jurija Gagarina 31, 00-754 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 518 107 427

Naprawa Apple – jak naprawić iPhone’a

 

Pęknięty ekran Apple może być trudny do naprawa iphone warszawa, dlatego najlepiej zlecić to profesjonaliście. Pęknięty ekran iPhone’a możesz naprawić w domu, w autoryzowanym sklepie detalicznym Apple, a jeśli kupisz oficjalny plan serwisowy Apple Care +, możesz go nawet zanieść do lokalnego centrum napraw Apple w celu naprawy. Te miejsca używają oryginalnych części Apple, aby mieć pewność, że uszkodzony ekran będzie działał jak nowy po naprawie. Lokalny sklep detaliczny Apple może również udzielić przydatnych informacji na temat naprawy telefonu iPhone.

Jedną z pierwszych rzeczy do zrobienia, gdy zauważysz, że pęknięty ekran jest pęknięty, jest przejrzenie wszystkich ładowarek i odłączenie ich. Zmniejszy to ryzyko zarysowania telefonu podczas pracy. Następnie usuń wszelkie używane etui lub osłony, ponieważ może to również uszkodzić ekran.

Gdy już wiesz, gdzie jest problem, musisz sprawdzić swój plan Apple Care +. Jeśli jest to częścią Twojej polityki, zaoferuje kilka pomocnych sugestii dotyczących naprawy ekranu. Jeśli nie, zadzwoń do firmy ubezpieczeniowej i dowiedz się, co zaleca. Aby poprawnie zidentyfikować problem, będziesz musiał spojrzeć na obrazy na ekranie. Pomoże ci to określić dokładny obszar szkła, który wymaga naprawy.

Następnie wyjmij szklankę. Upewnij się, że w trakcie tego procesu w żaden sposób nie uszkodzisz szyby. Możesz użyć płytki Emery lub nawet małej pincety, aby delikatnie podważyć szkło.

Jeśli szkło jest zbyt uszkodzone, ważne jest, aby odpocząć do czasu wymiany. Nowa szyba powinna zastąpić cały obszar ekranu. Jeśli jest tylko kilka kawałków szkła, możesz osobno wymienić obszar. Czasami lepszym rozwiązaniem może być rozsuwanie szyby na siłę niż wymiana jej wszystkich na raz. Jeśli spróbujesz samodzielnie wymienić całość, może być konieczne wykonanie kilku dodatkowych podróży do lokalnego sklepu Apple Retail Store, aby upewnić się, że masz część zamienną do określonej części, którą wymieniasz.

Po naprawieniu pękniętego szkła należy go wymienić. Stłuczone szkło można wymienić na dwa sposoby: za pomocą osłony ekranu lub zestawu do wymiany szkła. Jeśli zdecydujesz się na zabezpieczenie ekranu, powinieneś być w stanie łatwo i bez problemu wymienić uszkodzony element szklany.

Jeśli zdecydujesz się użyć zestawu do wymiany szyb, przeczytaj uważnie instrukcje i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Może to być trudne, ale możesz być pewien, że będziesz mieć odpowiednią szybkę zamienną do swojego telefonu. Będziesz musiał usunąć tylną płytę, a następnie będziesz mógł wymienić szybę.

Jeśli nie masz pewności co do czynności związanych z naprawą zepsutego iPhone’a lub nie masz kopii gwarancji Apple Care +, najlepiej zapłacić komuś z lokalnego sklepu Apple Retail Store, aby wykonał naprawę za Ciebie. Autoryzowany sklep Apple będzie miał niezbędne narzędzia do wykonania niezbędnej naprawy urządzenia.

Przed rozpoczęciem procedury naprawy upewnij się, że wyłączyłeś telefon. Takie postępowanie zapobiegnie uszkodzeniu płytki drukowanej, a także zapobiegnie uszkodzeniom spowodowanym pęknięciem szkła. Będziesz także musiał ustawić telefon tak, aby wibrował, aby nie uszkodził szyby po rozpoczęciu procesu. Po wyłączeniu telefonu umieść go w chłodnym, suchym miejscu.

Procedura naprawy rozpoczyna się od wyjęcia baterii. Powinieneś także wyjąć kartę SIM. Po wyjęciu tych elementów należy włożyć je do nowej baterii dostarczonej z telefonem iPhone.

Kolejnym krokiem w procesie naprawy jest podłączenie źródła zasilania do portu USB nowej baterii. Możesz także podłączyć baterię do komputera za pomocą kabla USB, ale nie chcesz zostawiać jej podłączonej do ściennego zasilacza. Pozwoli to chronić szkło przed wilgocią, a telefon trzeba będzie również umieścić na jego tylnej ściance.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *